1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ساید بای ساید ارج در مرکز تهران

33 بازدید
تعمیر ساید بای ساید ارج در مرکز تهران

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ارج در مرکز تهران به عنوان یک تعمیرگاه مجاز و مرکز تعمیر معتبر، آماده انجام انواع خدمات مربوط به تعمیر و یا تعویض قطعات ساید بای سایدهای ارج در مرکز تهران است. اگر هر یک از مناطق یوسف‌آباد، مطهری، فاطمی، عباس‌آباد، جلفا، بهجت‌آباد، امام خمینی، سهروردی، آپادانا، نیلوفر لاله‌زار، جمهوری، بهشتی زندگی می کنید و مشکلی با ساید بای ساید ارج خود دارید و نیاز به حضور یک تکنیسین با تجربه و ماهر در محل مورد نظر خود دارید، می توانید با شماره های مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در مرکز تهران تماس بگیرید و با خیالی آسوده در اسرع وقت منتظر رسیدن نیرو های فنی این مرکز باشید.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

شماره های نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ارج در مرکز تهران

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در مرکز تهران
تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ارج در مرکز تهران با تمام مدل های جدید ساید بای ساید ارج آشنا بوده و دوره های لازم جهت تعمیر قطعات این دستگاه را گذرانده اند.

به دلیل خدمات سریع و با کیفیت پرسنل مجرب و متخصص مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در مرکز تهران نیازی به حضور یا مراجعه مشتریان به تعمیرگاه و یا جابجایی لوازم خانگی وجود ندارد و همین امر خود موجب کاهش بسیاری از هزینه ‌های اضافی مشتریان شده و از آسیب دیدگی لوازم خانگی جلوگیری خواهد کرد.

کاربران محصولات ارج می توانند از طریق تماس با شماره 1669 و یا مراجعه به وب سایت این نمایندگی درخواست تعمیر خود را به صورت آنلاین ثبت کنند.

 

نکاتی درباره ساید بای ساید ارج
کمپانی ارج تولید کننده انواع لوازم خانگی ازجمله ساید بای‌ ساید است که توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است. یکی از ویژگی ‌های برند ارج دارا بودن نمایندگی های مجازی برای انجام خدماتی نظیر سرویس و تعمیر ساید بای ساید ارج در مرکز تهران و دیگر مناطق تهران است. این مراکز با استفاده از تجهیزاتی پیشرفته و تکیه بر دانش فنی متخصصان مراکز تعمیر، کلیه خدمات مربوط به تعمیر ساید بای ساید های ارج که بسیار پیشرفته هستند را انجام می دهند. قطعات ساید بای ساید های ارج را تنها می ‌توانید از نمایندگی‌ های مجاز مراکز تعمیر مربوط به این برند تهیه کنید و هزینه های مصوب اتحادیه و مقرون‌به‌صرفه را پرداخت نمایید.

 

هزینه تعمیر ساید بای ساید ارج در مرکز تهران
هزینه های مربوط به تعمیر ساید بای ساید ارج توسط تعمیرکاران و افراد متخصص به صورت حدودی برآورد می‌ شود و به مشتری اعلام می ‌شود. در صورت صلاح دید و توافق مشتری، کلیه هزینه ها پس از انجام تعمیرات و تست عملکرد ساید بای ساید ارج دریافت می شود. تعیین دقیق مبلغ مورد نیاز برای تعمیر و یا تعویض قطعه پس از بررسی و مشخص شدن مشکل، ممکن است و به صورت غیرحضوری و قبل از بازدید نمی ‌توان قیمت دقیقی ارائه کرد.

 

مشکلات رایج ساید بای ساید ارج
در اینجا مشکلاتی را که بسیاری از کاربران ساید بای ساید های ارج از آن شکایت دارند مطرح می‌ کنیم.

·       مشکل در انجام یخ‌سازی ساید بای ساید ارج

یخ ساز ساید بای ساید ارج قسمت های مختلفی دارد که وجود مشکل در هر یک از این قسمت ها مانند شیر برقی آب، رسوب گرفتن فیلتر آب، بروز مشکل در موتور یخ ساز، قالب یخ ساز، آیس باکس، شکستگی حلزونی، مشکل در سنسور یا هیتر یخچال و گاهی اوقات مشکل در برد یخ ساز، سبب بروز چنین مشکلاتی می‌ شود که نیاز به سرویس و تعمیر توسط افراد متخصص و آشنا با قطعات ساید بای ساید های ارج دارد. به همین منظور کافی است با مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در مرکز تهران تماس بگیرید و بدون هیچ گونه نگرانی در کوتاه ‌ترین زمان ممکن، مشکل یخ ساز ساید بای ساید خود را برطرف کنید.

·       علت چشمک زدن چراغ دمای یخچال ساید بای ساید ارج

خرابی سنسور یخچال

بالا رفتن یا پایین آمدن شدید و اتفاقی دما

عدم وجود سرما در داخل یخچال

برای پی بردن به دلیل‌ این مشکل ابتدا درب یخچال را باز کرده و میزان سرمای داخل یخچال را بررسی کنید. اگر سرما بالا بود، ابتدا دمای یخچال را تنظیم کنید. اگر مشکل بعد از گذشت 6 ساعت حل شد که بسیار عالی است. در غیر این صورت باید سنسور ساید بای ساید و همچنین قطعات دیفراست آن مورد بررسی قرار گیرند.

تا زمانی که چراغ دمای ساید بای ساید ارج به صورت چشمک زدن باشد، یخچال سرمایی تولید نخواهد کرد.

پس از تعویض سنسور دمای ساید بای ساید و بعد از گذشت 6 ساعت دستگاه مجدداً دمای از دست رفته را جبران می کند.

 

 

 1669