1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ساید بای ساید ارج در کرج

33 بازدید
تعمیر ساید بای ساید ارج در کرج

اگر در شهر کرج زندگی می کنید و با مشکلی در رابطه با ساید بای ساید ارج مواجه شدید، تنها کافی است از طریق شماره 1669 یا شماره های هر یک از مناطق عظیمیه، اسلام آباد، شهرک کلاک، خلج آباد، محمد شهر، فردیس، ملارد و … با مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید ارج در کرج تماس برقرار کنید و از خدمات تکنسین های ما در زمینه تعمیر ساید بای ساید در کرج بهره‌ مند شوید. کارشناسان و تعمیرکاران ما در زمینه تعمیر ساید بای ساید ارج دوره ها و آموزش های لازم را گذرانده ‌اند و بهترین خدمات را در اختیار کاربران عزیز ساکن کرج قرار می دهند.

لازم به ذکر است که تعمیرکاران مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در کرج تنها از قطعات یدکی اورجینال و فابریک استفاده می کنند. برند ارج برای تعمیر، راه اندازی و سرویس مانند هر برند دیگری تخصص و دانش به مخصوص به خود را نیاز دارد. اگر ساید بای ساید ارج شما به هر دلیلی دچار مشکل شود، می‌ توانید در هر قسمت از شهر کرج، از خدمات مجموعه تعمیرات ما بهره مند شوید.

تعمیرکاران و تکنسین ‌های آموزش دیده ما با تجربه بالا در کوتاه ترین زمان مشکل یخچال ساید بای ساید ارج شما را تشخیص داده و برطرف می ‌کنند. لازم به ذکر است که احتیاجی به جابجایی دستگاه وجود ندارد. چراکه تمامی تعمیرات در محل انجام می شود و این خود در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند. تنها کافیست با مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در کرج تماس بگیرید تا تعمیرکاران این نمایندگی تعمیر در محل تعیین شده توسط شما حضور پیدا کنند و خدمات تعمیر را به بهترین نحو انجام دهند.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

شماره های نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ارج در کرج

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

سؤالات رایج درباره تعمیر ساید بای ساید ارج در کرج
در این قسمت می خواهیم مشکلات رایج ساید بای ساید ارج را بررسی کنیم. در نظر بگیرید که این مشکلات فقط مختص برند ارج نیست و ممکن است هر ساید بای سایدی با هر نوع برندی این مشکل ها را داشته باشد.

علت برفک زدن ساید بای ساید ارج چیست؟
قرار دادن مواد غذایی گرم داخل فریزر، باز و بسته کردن بیش از حد درب ساید بای ساید و یا اینکه دمای آن به درستی تنظیم نشده باشد. قرار دادن ظروف بزرگ داخل ساید از چرخش هوا جلوگیری می‌ کند و باعث مسدود شدن دریچه های جریان هوای داخل فریزر شده و باعث برفک می شود.

چرا ساید بای ساید کار می کند اما سرد نمی شود؟
از علت های این مشکل کویل های کثیف است. خرابی موتور و مشکلات کمپرسور و نشت گاز، این عوامل ممکن است باعث شود که ساید بای ساید سرد نشود و برای رفع این مشکل تنها باید با مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در کرج تماس بگیرید و از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

صدای غیر طبیعی ساید بای ساید به چه علت است؟
سر و صدای زیاد می ‌تواند مربوط به فن، خرابی کمپرسور یا تراز نبودن دستگاه باشد. لرزش لوله های متصل به کمپرسور یخچال ساید بای ساید نیز باعث بروز سر و صدا می شود.

چرا فن کندانسور یخچال کار نمی کند؟
اگر فن کندانسور به خوبی کار نکند موجب آسیب دیدن کمپرسور ساید بای ‌ساید ارج می شود. از نشانه های خرابی فن کندانسور، صدای غیر طبیعی پشت یخچال و داغ شدن بیش از حد کناره های درب ساید بای ساید است.

 

چرا صفحه نمایشگر خراب است؟
خرابی صفحه دیجیتال به دلیل شستن و یا ضربه به آن ممکن است به وجود بیاید؛ که با تعمیر و یا تعویض برد نمایشگر توسط تعمیرکاران مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در کرج به صورت تخصصی انجام می شود.

چرا موتور ساید بای ساید کار نمی کند؟
اگر موتور یخچال چند لحظه روشن و دوباره خاموش شود، احتمالاً موتور سوخته است یا این که رله اورلود دستگاه خراب شده است.

هزینه تعمیر ساید بای ساید ارج در کرج
هزینه تعمیر ساید بای ساید ارج در کرج بر اساس نوع خرابی و این که کدام قسمت از دستگاه خراب شده است متفاوت است. هزینه تعمیر طبق نرخ های اتحادیه مصوب شده است و به کاربران اعلام می شود. قیمت قطعات به روز حساب می گردد و تمام قطعات یدکی اصلی و دارای گارانتی است. پس از عیب یابی و تعیین هزینه، تعمیر انجام می گردد و در آخر ریز فاکتور به مشتریان تحویل داده می‌ شود تا از بابت تعمیر و قطعه آسوده خاطر باشند. کاربران ساید بای ساید ارج باید در نظر داشته باشند که تعمیر ساید بای ساید ارج خود را به افراد بی مهارت که هیچ دوره ای در زمینه تعمیر ساید بای ساید سپری نکرده ‌اند، نسپارند؛ زیرا ممکن است یک مشکل کوچک به مشکل بزرگ تری تبدیل شود و هزینه های گزافی را برای کاربر به وجود بیاورد. پس بهتر است که تمام خدمات تعمیر، سرویس و راه اندازی را فقط به مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در کرج بسپارید.

 

سرویس ساید بای ساید ارج در کرج
نکاتی که باید جهت نگهداری ساید بای ساید ارج رعایت کنیم تا در طول عمر و راندمان و کارایی آن تأثیر بگذارد، موارد زیر است.

·       هنگام خرید به برچسب مصرف انرژی دقت کنید، برای استفاده حتماً از محافظ برق استفاده کنید.

·       برای روشن کردن ساید بای ساید درجه ترموستات را روی متوسط قرار دهید و حداقل ۳ ساعت آن را خالی نگه دارید.

·       از قرار دادن ساید بای ساید در کنار پنجره و جلوی نور آفتاب، اجاق گاز و شوفاژ خودداری کنید.

·       حداقل ساید بای ‌ساید را ۲۰ سانتی متر از دیوار فاصله بدهید که هوا پشت آن به گردش در بیاید و سالانه دو بار پشت آن را گردگیری کنید؛ اما هر ماه داخل ساید بای ساید را با جوش شیرین و آب سرد تمیز کنید که بوی ماندگی نگیرد.

·       نوار دور درب ساید بای ساید را همیشه تمیز کنید.

·       از آبریز ساید بای ساید پارچ آب را پر نکنید؛ زیرا به پمپ فشار می آید و به مرور پمپ می سوزد.

·       از تراز بودن ساید بای ساید اطمینان پیدا کنید.

رعایت کردن این نکات عمر ساید بای‌ ساید را طولانی کرده و عملکرد بهینه ای را خواهد داشت. امیدواریم که این مقاله برای شما کاربردی باشد. در صورت نیاز به سرویس و تعمیر ساید بای ساید ارج در کرج با شماره های این نمایندگی تماس حاصل فرمایید.

 

 

 1669