1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ساید بای ساید ارج در تبریز

32 بازدید
تعمیر ساید بای ساید ارج در تبریز

مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در تبریز به عنوان یک نمایندگی مجاز تعمیر محصولات ارج، با تکنسین های مجرب و آموزش دیده در ارتباط با تعمیر ساید بای ساید ارج، مفتخر است که در خدمت کاربران این برند در مناطق ائل گلی، ولی عصر، عباسی، منصور، منظریه، قرآغاج، اندیشه، زعفرانیه و سایر منطق شهر تبریز باشد. ساید بای ساید ارج یکی از لوازم خانگی پرکاربرد است که اگر حتی ساعاتی دچار نقص شود، تمام مواد غذایی فاسد می شود. این مرکز به صورت شبانه روزی، حتی ایام تعطیل خدمتگزار کاربران برند ارج است و به سرعت مشکل ساید بای ساید ارج شما را مشخص و آن را رفع می‌کند. تنها کافی است با دیدن هرگونه نقص، از طریق شماره های ما با مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در تبریز تماس برقرار کنید و از خدمات این مرکز بهره‌مند شوید.

شماره های نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ارج در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس مرکز تعمیر آبسال در تبریز

04133869692

09929865974

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

ویژگی های مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در تبریز
از ویژگی های مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در تبریز می توان به سابقه درخشان این مرکز در زمینه تعمیر ساید بای ساید ارج اشاره کرد.

وجود تکنسین های با تجربه و آموزش دیده در زمینه تعمیر ساید بای ساید ارج از ویژگی های دیگر این مجموعه تعمیراتی است که از به روز ترین و مطمئن ترین متد ها در راستای تعمیرات استفاده می کنند. مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در تبریز تنها از قطعات یدکی فابریک که دارای ضمانت هستند، استفاده می کند.

یکی دیگر از ویژگی‌ های این مرکز که خود مزایای دیگر در پی دارد، انجام عملیات تعمیر در محل است. به این صورت کاربران نیازی به حمل و نقل دستگاه و پرداخت هزینه جابجایی ندارند. همچنین کاربران بر روند تعمیر و کیفیت کار متخصصین این مرکز نظارت خواهند داشت. با ثبت درخواست مشتری، تکنیسین های ما در کوتاه ترین زمان ممکن خدمتگزار کاربران ساید بای ساید ارج هستند.

 

مشکلات متداول ساید بای ساید
·       روشن نشدن ساید بای ساید ارج

در این موارد ممکن است مشکل از قطعی برق، دو شاخه و یا کابل باشد. اگر مشکل از این قسمت ها نبود، کمپرسور دستگاه دچار نقص شده است.

·       شنیدن سر و صدای عجیب ساید بای ساید

ساید بای ساید به طور معمول سر و صدا دارد که به خاطر صدای کمپرسور و روشن و خاموش شدن اتوماتیک یخچال است. در صورت غیر نرمال بودن صدا ها، ممکن است مشکل از فن و یا کمپرسور وسیله باشد. در این حالت باید با مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در تبریز تماس برقرار کنید؛ زیرا پشت گوش انداختن این مسئله باعث تحمیل خسارات بیشتر برای کاربر می شود.

·       ساید بای ساید سرد نمی شود.

در این مورد ممکن است تنظیمات ترموستات مشکل پیدا کرده باشد و یا این که فضای کافی برای جریان هوا وجود نداشته باشد. ممکن است لاستیک دور درب خراب شده باشد و هوای گرم داخل ساید شود.

 

هزینه تعمیر ساید بای ساید ارج در تبریز
هزینه تعمیر ساید بای ساید ارج در تبریز متغیر است. مثلاً هزینه شارژ گاز یخچال با هزینه تعمیر ترموستات متفاوت است. بعضی مواقع به تعویض قطعه احتیاج نیست و یا گاهی به قطعات اصلی احتیاج است. هزینه قطعات به روز حساب می شود و اجرت خدمات تعمیر طبق نرخ اتحادیه مصوب می ‌شود. با برقراری تماس با مرکز تعمیر ساید بای ساید ارج در تبریز و بیان مشکل دستگاه، مشاورین ما به صورت حدودی هزینه تعمیر ساید بای ساید ارج را اعلام می کنند؛ اما تعیین هزینه دقیق تعمیر با حضور متخصصین و پس از عیب یابی دقیق به کاربر اعلام می گردد. به علاوه هزینه قطعه در صورت احتیاج، پس از توافق بین دو طرف ارائه می شود.