Deprecated: تابع Yoast\WP\SEO\Conditionals\Schema_Blocks_Conditional::get_feature_flag از نگارش Yoast SEO 20.5 که جایگزینی برای آن در دسترس نیست منسوخ شده است. in /home/arjfix/domains/arjfixer.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5423

Deprecated: تابع Yoast\WP\SEO\Conditionals\Schema_Blocks_Conditional::get_feature_flag از نگارش Yoast SEO 20.5 که جایگزینی برای آن در دسترس نیست منسوخ شده است. in /home/arjfix/domains/arjfixer.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5423

Deprecated: تابع Yoast\WP\SEO\Conditionals\Schema_Blocks_Conditional::get_feature_flag از نگارش Yoast SEO 20.5 که جایگزینی برای آن در دسترس نیست منسوخ شده است. in /home/arjfix/domains/arjfixer.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5423
تعمیر ماشین لباسشویی ارج در رشت | تعمیر ماشین لباسشویی ارج رشت | مرکز تعمیرات ارج
1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی ارج در رشت

547 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی ارج در رشت

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ارج در رشت آماده ارائه خدمات نصب و سرویس ماشین لباسشویی ارج به همشهریان عزیز ساکن رشت می باشد. برای تعمیرات لباسشویی ارج در هر ساعتی از روز های هفته و حتی تعطیلات رسمی می توانید با شماره های این مرکز تماس بگیرید و از خدمات تعمیر و سرویس مجموعه استفاده کنید. یکی از مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیر لباسشویی ارج در رشت استفاده از قطعات اصل برای جایگزین کردن قطعات معیوب است.

 

شماره تماس تعمیر ماشین لباسشویی ارج در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

09112800916

 

تعمیرکاران این مجموعه تخصصشان فقط تعمیر ماشین لباسشویی ارج است. اگر وسیله شما مشکلی پیدا کرد می توانید با یکی از تعمیرگاه های مجاز در شهر رشت تماس حاصل فرمایید و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش، بهترین راهکار را برای تعمیر یا سرویس ماشین لباسشویی ارج خود به دست آورید. این مجموعه تعمیراتی علاوه بر ارائه خدمات با کیفیت، با استفاده از سال ها تجربه درخشان در زمینه تعمیر لوازم خانگی ارج، شما را بابت تعمیر ماشین لباسشویی ارج خود آسوده خاطر می کند.

تنها کافی است با شماره های این نمایندگی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات این مرکز در منزل خود بهره مند شوید. وظیفه این مرکز، تعمیرات و ارائه خدمات پس از فروش محصولات ارج می باشد. از جمله کار های این مجموعه می‌ توان به سرویس، نگهداری و تعمیرات تخصصی لباسشویی ارج در رشت اشاره نمود.

 

مشکلات رایج ماشین لباسشویی ارج

 

برند ارج یکی از نام هایی است که سالیان زیادی در خانه ها درخشیده است. ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین لوازم خانگی محسوب می ‌شود و به دلیل استفاده طولانی مدت از آن ممکن است خراب شود. این مشکل ها که بررسی می‌کنیم ممکن است برای هر برندی پیش بیاید و فقط مختص به ماشین لباسشویی ارج نیست.

·       علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی ارج یا عدم ورود آب به داخل لباسشویی

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی ممکن است دلایل متفاوتی داشته باشد؛ اما به طور کلی ممکن است بخاطر یکی از دلایل زیر باشد: درب ماشین باز است، میکروسوئیچ خراب است، برد الکترونیکی ماشین لباسشویی خراب است، پمپ لباسشویی خراب است، سیم های رابط بین کلید تایمر لباسشویی، میکروسوئیچ هیدروستات و شیر قطع کن، قطع شده ‌اند.

·       لباسشویی ارج عمل آبگیری را انجام داده اما عملیات بعدی را انجام نمی دهد.

ممکن است هیدروستات خراب باشد، موتور تایمر لباسشویی سوخته باشد و یا سیم رابط بین موتور تایمر و هیدروستات قطع شده باشد.

·       از ماشین لباسشویی ارج در حال کار آب نشت می کند.

نشت آب از ماشین لباسشویی بسیار شایع است. این مشکل می ‌تواند با توجه به محل دقیق نشت آب، دلایل مختلفی داشته باشد. ممکن است آب بر اثر ترکیدگی قاب مخصوص جا پودری، واتر پمپ و… جمع شده باشد که در این حالت بهترین کار تعویض موارد فوق است.

·       هیتر لباسشویی ارج آب را گرم نمی کند.

در این مواقع سیم رابط بین تایمر ماشین لباسشویی و هیتر قطع است و باید سریع تعویض شود.

·       تند نچرخیدن لباسشویی ارج و خشک نشدن لباس ها

در ماشین لباسشویی اگر چرخش دیگ به اندازه ای نیست که بتواند لباس ها را خوب خشک کند، یا اصلاً چرخش تند اتفاق نمی افتد، لباس ها پس از اتمام شستشو همچنان خیس می مانند. بهتر است از تعمیرکار های مجرب مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ارج در رشت کمک بگیرید؛ زیرا اکثر دلایل این مشکل فنی هستند و ممکن است به دلیل مشکل در المنت، تسمه، موتور لباسشویی و … باشد.

·       لباسشویی ارج به هنگام شستشوی لباس حرکت می کند.

یکی از دلایلی که ممکن است باعث حرکت لباسشویی شود، تراز ‌نبودن محل نصب لباسشویی است. لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی می تواند علاوه بر تراز نبودن به مواردی دیگر چون بار نامتعادل، خرابی کمک فنر لباسشویی و … نیز مربوط باشد.

·       صدای ماشین لباسشویی ارج به هنگام کار زیاد است.

سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. مثلاً بلبرینگ ها خراب شده اند که در این صورت باید تعویض شوند. سه شاخه نگهدارنده درام شکسته است. اگر سه شاخه نگهدارنده درام یا حتی یکی از آن ها بشکند، درام لنگر انداخته و به احتمال قوی با دیگ فرعی یا هیتر درگیر می شود. برای بررسی و تعمیر آن سریعاً با تعمیرکاران مجرب مجموعه تعمیر ماشین لباسشویی ارج در رشت تماس بگیرید.

از دلایل دیگر ممکن است این باشد که لاستیک دور درب از جای خود خارج شده یا غیر استاندارد است. فضای بین چلیک و درام در ناحیه درب ماشین ناچیز است، خروج جداره داخلی لاستیک دور درب از جای خود، موجب درگیری آن با درام می شود.

اگر لاستیک دور درب از محل استقرارش جدا شده باشد باید آن را در محل خود مستقر کرد. تسمه خراب است. در این حالت باید تسمه خراب شده را با سایز خودش تعویض کرد. کاربران ماشین لباسشویی ارج با دیدن هر یک از این مشکلات، بایستی با شماره گیری شماره های مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ارج در رشت تماس برقرار کنند تا هر چه زودتر از خدمات این مرکز بهره مند شوند.

 

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ارج در رشت

 

تکنسین های با تجربه و حرفه ای مجموعه تعمیراتی ما در کوتاه ترین زمان در محل تعیین شده توسط مشتری حضور پیدا می‌کنند و بعد از عیب یابی ماشین لباسشویی و تشخیص این که آیا به قطعه نیاز دارد یا خیر هزینه تعمیر لباسشویی ارج در رشت را به مشتری اعلام می کنند.

پس از انجام توافق بین دو طرف، تعمیر انجام می گردد. مشتریان باید این نکته را در نظر بگیرند که مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ارج تنها از قطعات اصلی برای تعویض قطعه خراب استفاده می کند.

همین امر باعث می شود ماشین لباسشویی شما به بهترین شکل تعمیر شود. هیچ وقت تعمیر ماشین لباسشویی ارج خود را به افرادی که در این زمینه تخصصی ندارند نسپارید؛ زیرا کوچک ترین مشکل ممکن است به یک مشکل بزرگ تر تبدیل شود و باعث شود هزینه های گزافی به شما تحمیل شود. پس تنها با تماس با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی ارج در رشت تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ارج در رشت

هزینه تعمیر لباسشویی ارج در رشت

 

نکاتی جهت نگهداری ماشین لباسشویی ارج

 

هرگز وسایل سنگین را روی لباسشویی قرار ندهید، زیرا باعث فشار زیاد روی دستگاه می شود و ممکن است به آن آسیب برساند.

بزرگ ترین اشتباه قرار دادن بار اضافی در داخل ماشین لباسشویی است. ماشین برای اینکه بتواند کارش را به خوبی انجام دهد، باید فضای کافی برای چرخاندن و همچنین شستشوی لباس داشته باشد. پس در حد استاندارد لباس داخل ماشین لباسشویی بریزید.

با دقت در ماشین لباس شویی را ببندید زیرا بسیار حساس است و باید به آرامی باز و بسته شود؛ زیرا ممکن است بر اثر فشار زیاد لولای آن شکسته شود.

همیشه بعد از شستن لباس ها به مدت نیم ساعت درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید تا داخل آن خشک شود و زنگ نزند. این کار همچنین باعث عدم رشد قارچ ها و میکروب ها در ماشین لباسشویی و تولید بو می شود. خشک شدن داخل دیگ از آلودگی لباس ها، انتقال آن به لباس های بعدی و ایجاد بیماری جلوگیری می کند.

فیلتر ماشین لباسشویی را تمیز نگه دارید. با تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی ارج عملکرد ماشین لباسشویی بهتر شده و طول عمر آن زیاد می شود. امیدواریم مطالب این مقاله درباره امتیازات استفاده از خدمات مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ارج در رشت برای شما عزیزان مفید بوده باشد.

 1669